Введи свій номер телефону - ми передзвонимо!

Контакт для Кандидатів

Наша команда складається з людей з багаторічним досвідом роботи в сфері найму та працевлаштування іноземців. Перший контакт з нами дає гарантію надійного і чесного співробітництва.

Gi Group, лідер в області кадрової індустрії в Центральній і Східній Європі. Кожен день ми набираємо десятки нових кандидатів, створюючи їх майбутнє в Польщі.

Ми гарантуємо безпеку і надійність. Завдяки співпраці з нами ми надамо:

  • Більш детальну інформацію про вакансіії й умови праці
  • Консультаційна підтримка і допомога в організації документів для отримання робочої візи
  • Легальна зайнятість в Польщі з доступом до всіх необхідних соціальних допомог та страхування
  • Підтримка під час поїздки з України в Польщу - ми будемо в постійному контакті з тобою до тих пір, поки наш координатор не зустріне тебе на місці.

Пам'ятай, що робота, яку ми пропонуємо, безкоштовна. Ми - амбітна команда професіоналів, які зосереджені на довірі і чесності. Ми допоможемо досягти ваших професійних і фінансових цілей.
Ми побудуємо твоє майбутнє в Польщі!

foto

Ілона Борова

Старший спеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 508 000 784 (viber)

Ilona.Borova@gigroup.com.pl

foto

Денис Селевич

Старший спеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 508 040 927 (viber)

Denys.Selevych@gigroup.com.pl

foto

Богдан Павлуша

Cпеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 508 040 071 (viber)

Bohdan.Pavlusha@gigroup.com.pl

foto

Юлія Марченко

Cпеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 571 306 096 (viber)

Yuliia.Marchenko@gigroup.com.pl

foto

Тетяна Дудяк

Cпеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 508 040 137 (viber)

Tetiana.Dudiak@gigroup.com

foto

Яна Ташланова

Cпеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 661 768 989 (viber)

Yana.Tashlanova@gigroup.com

foto

Юлія Василинчук

Cпеціаліст відділу рекрутації

Тел: +48 512 176 417

Yuliia.Vasylynchuk@gigroup.com.pl

Головний офіс:

Gi Group Poland S.A.

 

У даній ситуації, наші офіси в Україні тимчасово припиняють свою роботу. Проте офіси в Польщі, як і раніше, відкриті. Ласкаво просимо: https://www.pl.gigroup.com/kontakt/

 

 

 

 

Контакт для Кандидатів

Обери регіон Польщі, в якому шукаєш роботу, та знайди контактний номер телефону до нашого офісу
відділи в воєводстві:

Вибачте, але ми ще не маємо тут філії. Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

 

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Kraków

Aleja Pokoju 33
31-564 Kraków, 

Teл. моб.: + 48 508 024 595

cv.krakow@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Olsztyn

ul. Wyszyńskiego 1, lokal 105
Budynek Cezal, I piętro
11-041 Olsztyn,  

Тел. моб.: + 48 508 040 109 
Тел. моб.: + 48 508 040 330

cv.olsztyn@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Wronki

Plac Targowy 2
64-510 Wronki,  

Тел. моб.: + 48 508 000 889 
Тел. моб.: + 48 508 040 376

wronki@workservice.pl

Poznań

ul. Szyperska 14
61-754 Poznań,  

Тел. моб.: + 48 508 009 842

poznan@workservice.pl

Вибачте, але ми ще не маємо тут філії. Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

 

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Wrocław

ul. Św. Mikołaja 7
50-125 Wrocław,  

Тел. моб.: + 48 519 321 614

wroclaw@workservice.pl

Legnica

Plac Wolności 4
59-220 Legnica,  

Тел. моб.: + 48 508 040 040

legnica@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Włocławek

pl. Wolności 3/4, pok. B104
87-800 Włocławek,  

Тел. моб.: + 48 508 024 376
Teл. моб.: + 48 508 009 846

wloclawek@workservice.pl

Bydgoszcz

ul. Śniadeckich 25/1
85-011 Bydgoszcz,  

Teл.: + 48 52 34 57 166
Тел. моб.: + 48 508 009 844

bydgoszcz@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Łódź

ul. Wólczańska 128/134
90-527 Łódź,  

Тел.: + 48 42 678 27 72

cv.lodz@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Lublin

ul. Królewska 3/12
20-109 Lublin,  

Teл. моб.: + 48 81 46 02 990
Тел. моб.: + 48 508 040 124

lublin@gigroup.com

Вибачте, але ми ще не маємо тут філії. Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Rzeszów

ul. PCK 2
35-060 Rzeszów,  

Teл.: + 48 17 78 21 102
Teл. моб.: + 48 512 176 387

rzeszow@gigroup.com.pl

Mielec

ul.  Partyzantów 21
39-300 Mielec,  

Teл. моб.: + 48 508 040 125

mielec@gigroup.com

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Białystok

ul. Stołeczna 2, lokal 105
15-897 Białystok,  

Тел.: + 48 508 000 811

bialystok@gigroup.com.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Warszawa

ul. Grzybowska 3, lokal U6
00-132 Warszawa,  

Тел.: + 48 22 49 34 789

warszawa@workservice.pl

Radom

ul. Struga 26/28, pok. 12
26-600 Radom,  

Тел. моб.: + 48 508 040 122

radom@workservice.pl

Siedlce

ul. 3-go Maja 28, pok. 313
08-110 Siedlce,  

Тел. моб.: + 48 508 040 148
Тел. моб.: + 48 501 242 211

siedlce@workservice.pl

Ostrołęka

Al. Wojska Polskiego 21, bud.6
07-410 Ostrołęka,  

Тел.: + 48 29 76 46 490

cv.ostroleka@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Gdańsk

AL. Grunwaldzka 76/78, lokal 312  
80-244 Gdańsk,  

Teл. моб.: + 48 508 000 866

gdansk@workservice.pl

Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784

Katowice

Al. Korfantego 2/100, 101
40-004 Katowice,  

Teл. моб.: + 48 508 024 609

cv.katowice@workservice.pl

Częstochowa

ul. Dąbrowskiego 17
42-200  Częstochowa,  

Teл. моб.: + 48 508 040 058

cv.katowice@workservice.pl

Bielsko-Biała

ul. Mickiewicza 19/2A
43-300 Bielsko-Biała,  

Teл. моб.: + 48 797 990 648

cv.katowice@workservice.pl

Gliwice

ul. Jagiellońska 4
44-100 Gliwice, 

Teл. моб.: + 48 508 040 182

cv.katowice@workservice.pl

Вибачте, але ми ще не маємо тут філії. Шукаєш роботу? Зателефонуй!

Тел.: + 48 508 000 784


Головний офіс:

Work Service S.A.

Gi Group Poland S.A.
вул. Grzybowska 3 lok. U6
00-132 Warszawa

Aдреса для кореспонденції:
Gi Group Poland S.A.
вул. Gwiaździsta 66
53-413 Wrocław
Тел.: + 48 71 37 10 900v work@gigroup.com.pl

 

Інспектор із захисту даних:
Марек Сокульски
IOD@gigroup.com

 

Скарги:
anton.kravetskyi@gigroup.com.pl

 
угору