Drodzy Pracownicy i Kandydaci,

Informujemy, że w związku z zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2, podjęliśmy natychmiastowe działania, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom i kandydatom. Dokładamy wszelkich starań, by zachowując wszelkie procedury związane z bezpieczeństwem. Reagujemy szybko i staramy się każdego dnia dopasowywać nasze działania do dynamicznie zmieniającej się sytuacji.

Nadal prowadzimy rekrutacje do pracy, zachowując przy tym konieczne środki ostrożności.  Rekrutacja odbywa się wyłącznie telefonicznie lub przez skype’a.  

Nasze biura pozostają otwarte, sprawowane sa w nich dyżury. Ze względów bezpieczeństwa prosimy jednak w pierwszej kolejności o kontakt telefoniczny. Można się również z nami kontaktować przez messenger i formularz kontaktowy.

(numery do biur)

Jeśli Twoja wizyta w biurze jest konieczna, w związku z podpisaniem umowy, prosimy skorzystaj z dostępnych płynów do dezynfekcji rąk. W placówce zachowaj bezpieczną odległość 1,5 m od rozmówcy. Proszę pamiętać, że obsługujemy pojedynczo, dlatego prosimy zaczekaj na zewnątrz na swoją kolej.

Jednocześnie zachęcamy do stosowania się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia, które mają zapobiec zarażeniu.

Życzymy Dużo Zdrowia!

 

wróć do góry